Služby

Video ktoré vám pripravíme vás bude úspešne prezentovať

Sme pripravení podeliť sa o naše skúsenosti a pripraviť vám video, ktoré si ľudia zapamätajú

Reklamné video

Krátke video na web, sociálne siete, alebo do televízie, ktoré dynamicky predstaví vašu firmu, organizáciu, alebo produkt a ľudia si ho zapamätajú.

Letecké zábery

Máme úspešne absolvované skúšky pilota UAV na Dopravnom úrade a platnú licenciu na vykonávanie leteckých prác. Letecké zábery používame nie len v našich videách ale v ponuke máme tiež natáčanie dronom a odovzdanie “suroviny” (fotiek, alebo videa) klientovi. Spracovanie tak ostáva plne vo vašej réžií.

Firemná identita

Tvorba loga, jednotnej vizuálnej línie a marketingových postupov je služba, ktorú využívajú nie len nové firmy a značky, ale aj tie existujúce. Na vytvorenie príťažlivej identity nie je nikdy neskoro.

Foto produkcia

Najčastejšie fotíme firemné podujatia, koncerty, ale tiež produktové a portrétové fotografie. Či ich použijete na webe, alebo billboarde je len na vás…

Video záznam a streaming

Až 8 kamerový záznam s možnosťou online streamingu na internet využívajú hlavne firmy a organizácie pri podujatiach, ako semináre, workshopy, školenia, športové podujatia, alebo tiež pri e-learningu.

(po)Tlač materiálov

Okrem prípravy grafických materiálov poskytujeme aj ich tlač. Vaše vizitky, plagáty, letáky, bannery tak nemusíte posielať do tlače vy. Zabezpečíme vám tiež reklamné predmety s potlačou.

úspešných projektov
natáčacích hodín
odovzdaných fotografii
dronom odlietaných hodín

Zaujali sme?

Top